Praktické informace Disney Cruise Line

Disney Fantasy

Jedná se o sesterskou loď Disney Dream, Disney Magic a Disney Wonder, která začne brázdit vody Středozemního moře v březnu roku 2012. Rezervujte si místo již dnes.

V návaznosti na styl sesterských lodí Disney Dream a Disney Magic a Disney Wonder je stavěná i čtvrtá loď Disney flotily. Najdeme zde 14 palub. Loď je dlouhá 340 metrů, 38 metrů široká a má nosnost 128.000 tun. Loď Disney Fantasy pojme 4.000 cestujících, kteří najdou útočiště ve 11.250 luxusně zařízených kajutách. O vaše bezpečí a pohodlí se bude dnem i nocí starat 1.450 členů posádky. Objevte obrovské množství komfortu, vynikající služby a krásu nadčasové lodi.

Na palubě lodi Disney Dream na vás toho mnoho čeká...

Kajuty

Kajuty na palubě Disney Fantasy jsou vybaveny ryze moderně a skýtají dostatek prostoru a elegantnosti. Všechny kajuty jsou komfortně vybaveny. Budete se zde cítit jako doma.

Kluby pro mládež

Kluby mládeže plní rekreační potřeby mladších hostů. Dětské kluby a centra se navzájem doplňují unikátními interaktivními programy s podivuhodnou tématikou.

Jídelny

Jídelny na palubě Disney Fantasy jsou kolosální a elegantně zařízené. Ochutnáte zde ty nejlepší speciality světové kuchyně.

Zábava

Aby plavba na lodi nebyla nudná je možno si zde vybrat z velkého možností zábavy. Jsou zde pořádaná hudební live show, v nádherném kinosále můžete shlédnout filmy Wolta Disneye.

Bazény

V bazénech na palubě Disney Fantasy se můžete ochladit a relaxovat. Na palubě najdete 3 bazény z nichž jeden je určen jen pro děti, druhý pro rodiny a třetí výhradně pro dospělé.

Noční Salonky

Pokud se vám v noci nebude, chtít spát, můžete navštívit některý z nočních salónků, kde vyhrává živá hudba k poslechu a tanci.

Interiér Disney Fantasy

Při vkročení na palubu Disney Fantasy nevyjdete z údivu nad elegancí a propracovaností s jakou byla loď postavena a zařízena. Tak to umí jen Disney. Při zařizování lodi byl kladen důraz na detaily. Najdete zde nepřeberné množství dekorativních maleb, budete uchváceni bohatým osvětlením a nábytkem. Na stěnách spatříte originální obrazy, v místnostech pak sochy a různé výrobky z toho nejvzácnějšího dřeva.

Disney Fantasy kajuty

Disney Cruise Line kajuty jsou navrženy tak, aby vyhovovaly nejnáročnějším cestujícím a jejich rodinám. Jsou navrženy s nejnovějšími prvky v oblasti designu, aby splňovali potřeby rodin a zajistili nejpohodlnější relaxační pobyt. Naše ubytování vám umožní cestovat v pohodlí a ve velkém stylu.

Kategorie

Při výběru si můžete zvolit různé kategorie kajut, které jsou umístěné na palubách a rozdělené právě podle kategorií.Právě ony kategorie určují, na jaké palubě, či jak bude zařízena právě vámi vybraná kajuta.

Možnosti

V luxusních kajutách, které se nachází na horních palubách, máte k dispozici i soukromou verandu, ze které je úchvatný výhled na moře a krajinu. Všechny kajuty jsou pak okázale vyzdobeny od podlahy až ke stropu elegantním uměním.