Hotely Disneyland Paříž

Disney´s Davy Crokett Ranch

Cena na vyžádání.bus walk

Vraťte se k přírodě a staňte se králem divočiny. Vydejte se po stezce rozlehlého lesa a uprosřed zvláštní krajiny objevíte dřevěnou venkovskou chatku, která vám po dlouhé cestě poskytne soukromí k odpočinku. Tato divočina je jen 15minut pěšky nebo kyvadlovou dopravou pár minutek od Parku.

Co vám může hotel nabídnout?

Posnídejte za úsvitu ve volné přírodě u chatičky, k večeři si dejte masovou specialitu v Crockett's Taverně . V Crockett's Saloonu popíjejte koktejl při poslechu živé country muziky nebo karaoke. Zadovádějte si v krytém bazénu s vlastními vodopády, skluzavkami a wirpoolem, nebo využijte dalších aktivit, které hotel nabízí: krytý tenisový a basketbalový kurt, běžeckou stezku.

Pokoje vašich snů: všechny chatky jsou vybaveny rozkládací pohovkou, oddělenou ložnicí s jedním dvojlůžkem a jednou dvoupatrovou postelí. Chatky mají vlastní koupelnu s vanou, obývací pokoj a kuchyňku s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou plotýnku, kuchyňské náčiní a nádobí, varnou konvici, myčku nádobí, telefon a televizi s mezinárodními programy a rádio. Navíc je u chatky gril a stůl na piknik . Vedle chatky je vlastní parkoviště. K dispozici jsou jedno a dvoupokojové vzdušné a světlé chatky.

Pro vaše malé ratolesti: Zatímco vy budete po únavném dni v parku relaxovat, můžete nechat své děti pokračovat v zábavě v indiánském kempu s týpím, s ohradou se zvířaty a Davy's Farmou, ve vnitřním dětském koutku s video hrami a s video a audio Disney pohádkami.Cena na vyžádání.

Další hotely Disneyland

 • Disney´s Hotel Santa Fe

  Disney´s Hotel Santa Fe

  O čem právě sníte? Siesta nebo Fiesta? Hotel Disney´s Santa Fe nabízí obojí. Hotel je zařízen ve stylu jiho-západní Ameriky, doménou jsou zářící „Navajo“ barvy. Oáza klidu a odpočinku, která leží pouhých 20minut chůze nebo pár minut bezplatnou kyvadlovou dopravou od Disneyland Parku.

  Cena na vyžádání.

 • Disney´s Hotel Cheyenne

  Disney´s Hotel Cheyenne

  Sen všech kovbojů a kovbojských slečen! V hotelu Disney´s Cheyenne se můžete cítít jako v oblíbeném westernovém příběhu, na dalekém západě, v rušném pohraničním městečku. Jste pouhých 20 minut pěšky nebo pár minut kyvadlovou dopravou od Parku.

  Cena na vyžádání.

 • Disney´s Sequoia Lodge

  Disney´s Sequoia Lodge

  Chcete se cítit svobodně a volně jako v daleké, nespoutané Americe, aniž byste se zřekli komfortu, na který jste zvyklí? Horský hotel pro milovníky přírody s hustým porostem a překrásným výhledem na moře vás velmi rád přivítá. Nachází se pouhých 15minut chůze od Parku, nebo 3 minutky kyvadlovou dopravou.

  Cena na vyžádání.

Ohlasy zákazníků

 • CHTĚLA BYCH VÁM PODĚKOVAT ZA SKVĚLÉ DOPORUČENÍ A ZPROSTŘEDKOVÁNÍ NAŠEHO POBYTU V DISNEYLANDU. BYLI JSME VÁŽNĚ MOC SPOKOJENI. VŠE ...
  HANKA VÁŇOVÁ (neuvedeno)

 • Dobrý den , minulý týden jsme se vrátili z pobytu v Disneylandu v Paříži. Vše bylo zorganizováno na výbornou, ač jsem se německ...
  Jana Linhartová (neuvedeno)

 • Dobry večer, vrátili jsme se z Disneylandu a chci poděkovat za perfektní organizaci zájezdu. Hotel splnil naše představy, cesta té...
  Ing Zdeněk Šmíd (neuvedeno)

 • ostatní ohlasy »