Praktické informace Walt Disney World Orlando

Vodní park Disney Typhoon Lagoon

Vodní park Disney Typhoon Lagoon

Atrakce pro celou rodinu nabízí Disney Typhoon Lagon, kde můžete zažít divokou jízdu na tobogánech a navštívit dětský koutek s rafty. Ukažte svým blízkým jak umíte plavat v 1,8 metrech vysokých vlnách a svou nebojácnost při šnorchlování mezi skutečnými žraloky. Tento park vznikl podle legendy. Legenda vypráví o tom, jak v silné bouři byly lodě, které pluly na oceánu, vrženy přes pláže a doškové domy na hory. Na počest tohoto dne každou půlhodinu zazní lodní siréna a ze sopky Mount Mayday vytryskne mohutný gejzír vody k obloze. Právě na této sopce začíná většina tobogánů. Mezi horami, které se tyčí na pozemku o velikosti 0,23 km², vznikl pravý tropický ráj, kde se klikatí mnoho vodních cest, peřejí a skluzavek.


Chatrče na pláži

Na základě rezervace se vaším útočištěm na vodní výpravě může stát chatrč stojící na pláži, kde najdete stín pod dřevěnou střechou, odpočinout si na židlích a lehátkách. Osvěžte se ledem a balenou vodou. Ke každé chatrči náleží osobní číšník, který je připraven splnit všechna vaše přání a potřeby.


Atrakce

Atrakce na Typhoon Disney Lagoon vám přinesou mnoho radosti, zábavy a vzrušení. To vše můžete vyzkoušet na devíti tobogánech, v dětském koutku, v surf bazénu s vlnami vysokými 1,8 metrů v bazénu Shark Reef, kde můžete šnorchlovat se skutečnými žraloky.


Strava

Po bláznivých jízdách vám určitě vyhládne, ale ani to není v Typhon Disney Lagoon žádný problém. V parku se nacházejí restaurace a bary u venkovních bazénů, kde si můžete dát lehkou svačinu, oběd nebo večeři a to za méně než 15 USD na osobu.