Praktické informace Disney Cruise Line

Noční kluby, bary a salonky

Disney Cruse Line nabízí širokou škálu různých barů, nočních klubů a salonků. Zde si dospělí, ale i děti mohou ochutnat výtečné míchané alkoholické i nealkoholické nápoje a při tom provádět různé aktivity.

687 je moderní sportovní bar na lodi Disney Dream, kde se všichni návštěvníci bez rozdílu věku mohou zapojit do různých her a činností. V noci si zde pak dospělí mohou odpočinout a vychutnat si oblíbený koktejl.

Bon Voyage bar kde se v klidu a pohodě zaposloucháte do živé hudby a při tom budete vychutnávat osvěžující a lahodné nápoje.

Salonek Cadilac Lounge najdete na lodích Disney Magic,Wonder,Dream a Fantasy. V tomto útulném salonku si dospělí mohou dát osvěžující nápoje a občerstvení. Při tom mohou sledovat televizi, surfovat na internetu, nebo si v klidu přečíst oblíbené noviny, či časopisy.

V salonku Lounge na lodi Disney Magic, se rodiny mohou zapojit do různých zábavných činností, sledovat sportovní televizní přenosy a ve večerních hodinách si dospělí mohou zazpívat karaoke, nebo si dát výtečný koktejl.

Evolution bar se nacházející na lodích Disney Dream a Disney Fantasy. Jde o intimní noční podnik, kde si můžete dát výtečnou večeři a popíjet lahodné nápoje při výhledu na oceán z venkovní paluby.

Meridian bar kam mají povolen vstup jen osoby starší 21 let, najdete na lodi Disney Wonder. Zde můžete relaxovat při popíjení osvěžujících koktejlů.

Salonek Outlook Café je určen výhradně pro dospělé a je najdete jej na lodi Disney Dream. V tomto salonku, který má tvar lahve šampaňského budete uchváceni přepychem a komfortem a při popíjení lahodných nápojů se budete cítit jako v bavlnce.

Pink bar je určený pro rodiny s dětmi na palubě lodí Disney Magic a Disney Wonder. Je to ideální místo, kde můžete popít, posvačit, surfovat na internetu či se aktivně podílet na právě probíhajících zábavních akcích.

Salonek Promenade Launge milovníkům hudby nabízí různé hudební styly. Během dne je bar otevřen pro cestující všech věkových kategorií. V nočních hodinách pak jen pro dospělé, kteří si mohou poslechnout živou hudbu, zatančit si či si zazpívat karaoke.

Rockin Bar D je bar s pianem na lodi Disney Magic. Na tomto romantickém nočním místě si dospělí mohou vychutnat tóny živé hudby, vychutnat různé míchané nápoje a při tom krásně odpočívat.

Do baru Sessions na palubě lodí Disney Magic a Disney Wonder mají povolen vstup jen osoby starší 21 let.

Skyline bar je vám k dispozici, jestliže dostanete chuť na lahodnou ranní kávu a křupavé pečivo nachází se na palubě lodí Disney Dream a Disney Fantasy. Večer si pak můžete vyzkoušet chutě nepřeberného množství koktejlů.