Praktické informace Disney Cruise Line

Živá vystoupení:

Disney Cruise Line lodě se mohou pochlubit živými Disney vystoupeními pro celou rodinu. Vystoupení mají vynikající úroveň, tak vysokou jako vystoupení na Brodway.

Všichni na palubu – ať kouzlo začne!
All aboard je přibližně 50-minutová live show s mnoha hudebními vystoupeními a slavnostní přehlídkou Disney postaviček. Hraje se na palubě v den nalodění a u 7 a více denních plaveb také ve Walt Disney divadle.

Disney sny

Disney Dream je show, která vyhrála prestižní ocenění „An Enchanted Classic“. Je to 50-minutové hudební live show oslavující hodnotu snů, v které hrají nejznámější z vašich oblíbených Disney postaviček. Hraje se v 18:15 a 20:30 na palubě Disney Magic a Disney Wonder a také v divadle Walt Disney.

Zlatý Mickey

Golden Mickey je přibližně 50-minutová hudební live show, prezentována jako slavnostní předávání cen, na které jsou nominované postavy z Disney filmů v řadě kategorií. Hraje se v 18:15 a 20:30 na palubě Disney Wonder a také ve Walt Disney divadle.

Vzpomeňte si na kouzlo - loučení

Remember the magic je přibližně 50-minutová live show, která vám připomene některé z vašich nejhezčích vzpomínek a momentů z paluby lodi. V show vystoupí celá řada herců a Disney postaviček, kteří byli po celou dobu součástí vaší plavby. Hraje se v den před vyloděním na palubě Disney Magic a také ve Walt Disney divadle u 7 a více denních plaveb.

Toy Story

Příběh hraček je hudební vystoupení na motivy Disney Pixar hitu. Trvá asi hodinu. Je to veselý příběh o přátelství Woody a Buzz Lightyear. Hraje se od 18:00 a 8:30 hod. na palubě Disney Wonder a ve Walt Disney divadle.

Dvakrát okouzlený

Twice Charmed je přibližně 50-minutová show na motivy pohádky O Popelce, která je trochu pozměněná. Příběh je plný extravagantních tanců a písní ve stylu muzikálů z Brodwaye. Hraje se v 18:15 a 20:30 na palubě Disney Magic a ve Walt Disney divadle.

Darebácká noc

Villains Tonight! Je přibližně hodinu dlouhá, komediální live show ve stylu revue. Show hrají ti nejhorší Disney darebáčci z nejhorších. Hraje se v 6:15 hod. a 20:30 na palubě Disney Magic a ve Walt Disney divadle.