Hotely Disneyland Paříž

Disneyland Parsis

Hej, to je úžasný nápad! Mickey moc, ale opravdu moc chce, aby jsi na svůj pobyt nikdy nezapomněl. Chtěl by, abys byl v srdci všeho dění a nemůžeš být blíže, než bydlet v některém ze 7 magických Disney hotelů. Každý z hotelů je na jiné téma od 2*po 4*. A když si rezervujete balíček Disney Hotelu, můžete si v určité dny užít až 2 Extra Magické hodiny v Disneyland parku!

 
 • Disney´s Hotel Santa Fe

  Disney´s Hotel Santa Fe

  O čem právě sníte? Siesta nebo Fiesta? Hotel Disney´s Santa Fe nabízí obojí. Hotel je zařízen ve stylu jiho-západní Ameriky, doménou jsou zářící „Navajo“ barvy. Oáza klidu a odpočinku, která leží pouhých 20minut chůze nebo pár minut bezplatnou kyvadlovou dopravou od Disneyland Parku.

  Cena na vyžádání.

 • Disney´s Hotel Cheyenne

  Disney´s Hotel Cheyenne

  Sen všech kovbojů a kovbojských slečen! V hotelu Disney´s Cheyenne se můžete cítít jako v oblíbeném westernovém příběhu, na dalekém západě, v rušném pohraničním městečku. Jste pouhých 20 minut pěšky nebo pár minut kyvadlovou dopravou od Parku.

  Cena na vyžádání.

 • Disney´s Davy Crokett Ranch

  Disney´s Davy Crokett Ranch

  Vraťte se k přírodě a staňte se králem divočiny. Vydejte se po stezce rozlehlého lesa a uprosřed zvláštní krajiny objevíte dřevěnou venkovskou chatku, která vám po dlouhé cestě poskytne soukromí k odpočinku. Tato divočina je jen 15minut pěšky nebo kyvadlovou dopravou pár minutek od Parku.

  Cena na vyžádání.

 • Disney´s Sequoia Lodge

  Disney´s Sequoia Lodge

  Chcete se cítit svobodně a volně jako v daleké, nespoutané Americe, aniž byste se zřekli komfortu, na který jste zvyklí? Horský hotel pro milovníky přírody s hustým porostem a překrásným výhledem na moře vás velmi rád přivítá. Nachází se pouhých 15minut chůze od Parku, nebo 3 minutky kyvadlovou dopravou.

  Cena na vyžádání.

 • Disney Newport Bay Club

  Disney Newport Bay Club

  Chcete se v čase vrátit o století zpět? V kompletně zrekonstruovaném hotelu Disney's Newport Bay Club si užijete ještě více luxusu ve stylu a šarmu roku 1920 na pobřeží Nové Anglie. Atmosféru naladí vody přilehlého Disney jezera. Hotel leží pouhých 15minut pěšky nebo dopravou rychleji od Parku.

  Cena na vyžádání.

 • Disney New York - Tha Art of Marvel

  Disney New York - Tha Art of Marvel

  Sníte již dlouho o báječné cestě do New Yorku? Pokud ano, Disney´s Hotel New York je pro vás ten pravý . Ponořte se do elegance 30. let a užívejte si dovolenou nekonečných možností mezi rostoucími mrakodrapy.

  Cena na vyžádání.

 • Disneyland® Hotel

  Disneyland® Hotel

  Jestliže hledáte magický svět luxusu, v tomto hotelu jej najdete. Jde o jeden z nejslavnějších majestátních hotelů ve stylu viktoriánského paláce, který se nachází jen pár kroků od brány Disneyland parku.

  Cena na vyžádání.

 

Ohlasy zákazníků

 • CHTĚLA BYCH VÁM PODĚKOVAT ZA SKVĚLÉ DOPORUČENÍ A ZPROSTŘEDKOVÁNÍ NAŠEHO POBYTU V DISNEYLANDU. BYLI JSME VÁŽNĚ MOC SPOKOJENI. VŠE ...
  HANKA VÁŇOVÁ (neuvedeno)

 • Dobrý den , minulý týden jsme se vrátili z pobytu v Disneylandu v Paříži. Vše bylo zorganizováno na výbornou, ač jsem se německ...
  Jana Linhartová (neuvedeno)

 • Dobry večer, vrátili jsme se z Disneylandu a chci poděkovat za perfektní organizaci zájezdu. Hotel splnil naše představy, cesta té...
  Ing Zdeněk Šmíd (neuvedeno)

 • ostatní ohlasy »