Praktické informace Walt Disney World Orlando

Disney Hollywood Studios

Disney Hollywood Studios

Disney Hollywood Studios je jeden ze čtyř zábavních parků ve Walt Disney World Resortu, který vám nabídne scény v Hollywodském stylu.Chcete vidět živou show a poznat vzrušující atrakce? Není nic jednoduššího než zajít do Disney Hollywood Studios parku. Půvab Hollywoodu v letech 1930 a 1940 na vás dýchne rozsvícenými neony, architekturou typickou pro Hollywood. Ulice a části čtyř oblastí parku se zde prolínají jako jeden velký vzrušující film.Staňte se hvězdou Hollywoodu,nebo se s ní setkejte tváří v tvář a získejte autogram a fotku při speciálních akcích.Užijte si velkolepých atrakcí, s kterými se stanete hrdiny filmových trháků a televizních pořadů, kde film a magie ožívá...


Atrakce a zábava

Atrakce v parku Disney Hollywood Studios jsou soustředěné na slávu Hollywoodu. Patří sem rovněž vysokorychlostní atrakce pod názvem High-oktan, kde vás čekají živá představení. Každý návštěvník si zde vybere zrovna to, na co má pomyšlení. Mimo to můžete spatřit nefalšované muzikály z Brodwaye, uvidíte průvody a živá vystoupení, která se konají přímo na ulicích parku. Oslní vás nebeský ohňostroj, který skýtá nezapomenutelnou podívanou.


Strava

Pokud vám během sledování velkolepých představení vytráví můžete navštívit řadu restaurací, kde si dle svého přání a chuti můžete vybrat různá jídla v různých cenových relacích, které se pohybují od 15 USD až po 60 USD na osobu.


Nákupování

Chcete si odnést věc, která je tak charakteristická pro Hollywood. Nic není nemožné. Najdete zde obchody s předměty připomínající nejslavnější filmy, dále pak obchody, kde si můžete koupit růrné kostými, nebo oblečení nesoucí loga oblíbených atrakcí.