Praktické informace Disney Cruise Line

Disney Dream

Disney Dream jedna ze tří majestátních loďí v Disney Cruise Line flotile. Může se pochlubit čtrnácti palubami o délce 340 metrů, šířce 38 metrů a nosnost 130.000 tun. Plavidlo disponuje 1250 luxusně zařízenými kajutami s kapacitou 4.000 cestujících. O vaši bezpečnou plavbu a pohodlí se bude starat 1.458 členů posádky. Loď Disney Dream je postavená ve stejném stylu jako lodě Disney Magic a Disney Wonder. Při stavbě byl kladen velký důraz na pohodlí a bezpečnost všech cestujících zejména rodin s dětmi.

Na palubě lodi Disney Dream na vás toho mnoho čeká...

Kajuty

Kajuty na palubě Disney Dream jsou vybaveny ryze moderně a skýtají dostatek prostoru a elegantnosti. Všechny kajuty jsou vybaveny komfortním zařízením, mají dostatek prostoru a jsou vybaveny ve stylu yacht-style decor. Budete se zde cítit jako doma.

Kluby pro mládež

Kluby mládeže plní rekreační potřeby mladších hostů. Dětské kluby a centra se navzájem doplňují unikátními interaktivními programy s podivuhodnou tématikou.

Jídelny

Jídelny na palubě Disney Dream jsou kolosální a elegantně zařízené. Ochutnáte zde ty nejlepší speciality světové kuchyně.

Zábava

Aby plavba na lodi nebyla nudná je možno si zde vybrat z několika typů zábavy. Jsou zde například pořádaná hudební live show nebo v nádherném kinosále můžete shlédnout filmy Wolta Disneye a jiné další.

Bazény

V bazénech na palubě Disney Deam se můžete ochladit a relaxovat. Na palubě najdete 3 bazény z nichž jeden je určen jen pro děti, druhý pro rodiny a třetí výhradně pro dospělé.

Noční Salónky

Pokud se vám v noci nebude chtít spát, můžete navštívit některý z nočních salónků, kde vyhrává živá hudba k poslechu a tanci.

Interiér Disney Dream

Při vkročení na palubu Disney Dream nevyjdete z údivu nad elegancí a propracovaností s jakou byla loď postavena a zařízena. Tak to umí jen Disney. Při zařizování lodi byl kladen důraz na detaily. Najdete zde nepřeberné množství dekorativních maleb, budete uchváceni bohatým osvětlením a nábytkem. Na stěnách spatříte originální obrazy, v místnostech pak sochy a různé výrobky z toho nejvzácnějšího dřeva.

Disney Dream kajuty

Disney Cruise Line kajuty jsou navrženy tak, aby vyhovovaly nejnáročnějším cestujícím a jejich rodinám. Jsou navrženy s nejnovějšími prvky v oblasti designu, aby splňovali potřeby rodin a zajistili nejpohodlnější relaxační pobyt. Naše ubytování vám umožní cestovat v pohodlí a ve velkém stylu.

Kategorie

Při výběru si můžete zvolit různé kategorie kajut, které jsou umístěné na palubách a rozdělené právě podle kategorií. Právě ony kategorie určují, na jaké palubě, či jak bude zařízena právě vámi vybraná kajuta.

Možnosti

V luxusních kajutách, které se nachází na horních palubách, máte k dispozici i soukromou verandu, ze které je úchvatný výhled na moře a krajinu. Všechny kajuty jsou pak okázale vyzdobeny od podlahy až ke stropu elegantním uměním.