Praktické informace Walt Disney World Orlando

Vodní park Disney Blizzard Beach

Vodní park Disney Blizzard Beach

Pokud vám bude v letních měsících teplo, navštivte Blizzard Beach vodní park, kde se můžete zchladit na největších a nejrychlejších tobogánech, kde budete padat volným pádem. Při výjezdu na vrchol atrakcí zažijete sněhovou bouři a při jízdě střemhlav se budete přesouvat zpět do tepla. Budete v úžasu nad tím, jak bude celý areál tát.


Držte si klobouky při jízdě ze 109 metrů vysokého tobogánu temným tunelem rychlostí 80 až 90 km za hodinu. Při stoupání po schodech na atrakce je vhodné mít obuté boty do vody. Je možné si také zarezervovat soukromou terasu s deštníkem, kde vám je k dispozici osobní obsluha, která vám nabídne studené nápoje, ručníky a vlastní skříňku.


Atrakce

Pokud si chcete užít legrace na vodě, tak jste tu správně. Projeďte se na raftech, nechte se vyfotit při bláznivé jízdě na tobogánech, vyzkoušejte vlnobití. Odměnou pak pro vás bude jízda na největším tobogánu v celé USA.


Strava

Pokud se v parku budete chtít najíst ani to není nemožné. Je zde několik restaurací, venkovních barů u bazénů, kde vám budou nabídnuty, snídaně, obědy a večeře, studené nápoje. Najíst se můžete za cenu cca 15 USD na osobu.