Praktické informace Walt Disney World Orlando

Vstupenky

Pomůžeme vám vybrat ze široké nabídky vstupenek právě ty, které budou nejvíce vyhovovat vašim plánům. Vstupenky zajišťujeme v rámci balíčku spolu s ubytováním případně i vstupenky samostatné.


Magic Your Way Base Tickets

Vstupenky, které umožní každému členu vaší skupiny vstup do jednoho z  tematických parků na zvolený počet dnů. Je možné zakoupit vstupenky od 1 do 10 dní. Čím více si budete hrát, tím více ušetříte...


Hopper Ticket ®

K vícedenní vstupence je možné zakoupit Park Hopper ®, který vám umožní neomezený pohyb mezi parky Magic Kingdom, Epcot zábavní park, Disney Hollywood Studios park a Disney Animal park ve stejný den. Je to volba pro toho, kdo chce přijít a jít kdy a kam se mu zachce...


Blizzard Beach Ticket & Typhoon Lagoon Ticket

Vstupenka vám umožní vstup na další zajímavé atrakce ve Walt Disney World® Resortu. Můžete si vybrat vstup do jednoho z báječných vodních parků Disney's Blizzard Beach nebo Disney's Typhoon Lagoon. Vodní parky podléhají uzávěrám z důvodu počasí a sezóny. Uněkterých atrakcí mohou být věková omezení.


No Expiration Option

Nechte kouzlo žít věčně! Vstupenky Magic Your Way Base Tickets vyprší 14 dní od jejich prvního použití. Nicméně, když si připlatíte k prodloužení platnosti, můžete využít své nevyužité dny kdykoli v budoucnu. Můžete tak relaxovat s vědomím, že veškeré nevyužité dny máte k dispozici pro vaši příští návštěvu.