Praktické informace Disney Cruise Line

Setkání s postavičkami

S Disney postavičkami se můžete na Disney lodi setkat úplně všude. Schůzky s postavičkami sice probíhají na obvyklých místech, ale postavičky vás mohou svou přítomností překvapit neočekávaným vystoupení i na místě, kde je nebudete vůbec čekat. Obejme vás Sněhurka a Popelka nebo si užijete srdečného smíchu Goofyho, Donald Ducka nebo čipmanků Chip'n Dale.

Disney Cruise Line výletní loď vám nabízí to, co žádná jiná loď, nezapomenutelné zážitky s Disney postavičkami. Postavičky, které na plavbě potkáte, se mohou na různých trasách od sebe lišit. Vyberte si ze svých nejoblíbenějších mazlíčků, na které se můžete nejvíce těšit. Může to být:

Mickey Mouse, Minnie Mouse,Donald Duck, Daisy Duck, Chip & Dale, Goofy, Pluto, Max, Kapitán Hook, Peter Pan, Lilo, Stitch, Popelka, Kráska, Sněhurka, Princezna Aurora, Princezna Tiana, Mořská víla Ariel, Kapitán Jack Sparrow, Dopey

Postavičky se budou pohybovat hlavně v lokalitách: Lobby Atrium, Gangway ulička, Donald bazénu, Disney Oceaneer Lab, Disney Oceaneer Club, D Lounge

Na mapce lodi, jsou uvedené lokality vyznačeny. Jsou zde také vyznačena místa (symbol fotografie), kde se z důvodu časového omezení mohou postavičky pouze fotografovat bez rozdávání autogramů.

Setkání s postavičkami probíhají po celý den. Na lodi funguje denní zpravodaj, kde naleznete veškeré informace o všech akcích a aktivitách na palubě, kterých je možné se účastnit včetně harmonogramu jednotlivých setkání s postavičkami. Všechny informace také obdržíte, pokud z vašeho telefonu nebo z telefonu ve své kajutě vytočíte 7-PALS nebo si všechny informace přečtěte na nástěnce v Lobby Atrium.

Na konci všech Disney plaveb se s postavičkami musíte rozloučit. Poslední sbohem jim můžete dát na recepci, naposledy se s nimi obejmout a ulovit ještě nějakou hezkou společnou fotografii.