Hotely Disneyland Paříž

Disney New York - Tha Art of Marvel

Cena na vyžádání.bus walk

Sníte již dlouho o báječné cestě do New Yorku? Pokud ano, Disney´s Hotel New York je pro vás ten pravý . Ponořte se do elegance 30. let a užívejte si dovolenou nekonečných možností mezi rostoucími mrakodrapy.

Co vše vám může hotel nabídnout?

Klubovou atmosféru a vynikající kuchyni inspirovanou NewYorkem, posezení v elegantním "New York City" baru, krytý i venkovní bazén, whirlpool, saunu, páru, solárium, masáže, fitness centrum. Pro hosty standardních pokojů je připraven Disney hotel FASTPASS, pro hosty suit a hosty Castle Clubu VIP FASTPASS.

Pokoje vašich snů: pokoje jsou prostorné a zařízené ve stylu Art Déco, k dispozici je extra velká postel nebo 2 dvojlůžka, koupelna, telefon, TV, Wi-Fi, klimatizace, minibar, sejf a fén. Můžete si objednat pokoje s výhledem na moře. Více luxusu? Pokud si budete přát ještě více luxusu, větší prostor a ještě lepší servis, můžeme vám zajistit jednu z hotelových suit.

Pro vaše malé ratolesti: k dispozici je dětský koutek a zábavné programy pro děti v daných termínech.Cena na vyžádání.

Další hotely Disneyland

 • Disney´s Hotel Santa Fe

  Disney´s Hotel Santa Fe

  O čem právě sníte? Siesta nebo Fiesta? Hotel Disney´s Santa Fe nabízí obojí. Hotel je zařízen ve stylu jiho-západní Ameriky, doménou jsou zářící „Navajo“ barvy. Oáza klidu a odpočinku, která leží pouhých 20minut chůze nebo pár minut bezplatnou kyvadlovou dopravou od Disneyland Parku.

  Cena na vyžádání.

 • Disney´s Hotel Cheyenne

  Disney´s Hotel Cheyenne

  Sen všech kovbojů a kovbojských slečen! V hotelu Disney´s Cheyenne se můžete cítít jako v oblíbeném westernovém příběhu, na dalekém západě, v rušném pohraničním městečku. Jste pouhých 20 minut pěšky nebo pár minut kyvadlovou dopravou od Parku.

  Cena na vyžádání.

 • Disney´s Davy Crokett Ranch

  Disney´s Davy Crokett Ranch

  Vraťte se k přírodě a staňte se králem divočiny. Vydejte se po stezce rozlehlého lesa a uprosřed zvláštní krajiny objevíte dřevěnou venkovskou chatku, která vám po dlouhé cestě poskytne soukromí k odpočinku. Tato divočina je jen 15minut pěšky nebo kyvadlovou dopravou pár minutek od Parku.

  Cena na vyžádání.

Ohlasy zákazníků

 • CHTĚLA BYCH VÁM PODĚKOVAT ZA SKVĚLÉ DOPORUČENÍ A ZPROSTŘEDKOVÁNÍ NAŠEHO POBYTU V DISNEYLANDU. BYLI JSME VÁŽNĚ MOC SPOKOJENI. VŠE ...
  HANKA VÁŇOVÁ (neuvedeno)

 • Dobrý den , minulý týden jsme se vrátili z pobytu v Disneylandu v Paříži. Vše bylo zorganizováno na výbornou, ač jsem se německ...
  Jana Linhartová (neuvedeno)

 • Dobry večer, vrátili jsme se z Disneylandu a chci poděkovat za perfektní organizaci zájezdu. Hotel splnil naše představy, cesta té...
  Ing Zdeněk Šmíd (neuvedeno)

 • ostatní ohlasy »