Praktické informace Disney Cruise Line

Disney Magic

Disney Magic spolu se svou sesterskou lodí, Disney Wonder je parník, který vás okouzlí svou krásou a půvabem a všemi moderními vymoženostmi, pohodlím a technologií, které zpříjemní vaše cestování. Je jednou z nejobdivovanějších zaoceánských parníků na světě, který podnikl již stovky cest do desítek exotických mezinárodních přístavů.
Celková délka lodi je 294 metrů, šířka 32 metrů a má hrubou nosnost 83.000 tun. Loď má 10 palub, kde najdete vše, co si jen můžete přát.

Kajuty

Kajuty na palubě Disney Magic jsou vybaveny ryze moderně a skýtají dostatek prostoru a elegantnosti. Všechny kajuty jsou komfortně vybaveny. Budete se zde cítit jako doma.

Kluby pro mládež

Kluby mládeže plní rekreační potřeby mladších hostů. Dětské kluby a centra se navzájem doplňují unikátními interaktivními programy s podivuhodnou tématikou.

Jídelny

Jídelny na palubě Disney Magic jsou kolosální a elegantně zařízené. Ochutnáte zde ty nejlepší speciality světové kuchyně.

Zábava

Aby plavba na lodi nebyla nudná, je možno si zde vybrat z mnoha možností zábavy. Jsou zde pořádaná hudební live show, v nádherném kinosále můžete shlédnout filmy Wolta Disneye.

Bazény

Bazény na palubě Disney Magic jsou skvělými místy pro odpočinek,můžete zde nechat odpočinout svému tělu a osvěžit se ve třech bazénech s křišťálově modrou vodou.

Noční Salonky

Pokud se vám v noci nebude chtít spá,t můžete navštívit některý z nočních salónků, kde vyhrává živá hudba k poslechu a tanci.

Interiér Disney Magic

Při prvních krocích na palubě Disney Magic nevyjdete z údivu nad elegancí a propracovaností s jakou byla loď postavena a zařízena. Tak to umí jen Disney. Při zařizování lodi byl kladen důraz na detaily. Najdete zde nepřeberné množství dekorativních maleb, budete uchváceni bohatým osvětlením a nábytkem. Na stěnách spatříte originální obrazy, v místnostech pak sochy a různé výrobky z toho nejvzácnějšího dřeva.

Na palubě Disney Magic

Hosté a jejich rodiny mohou prozkoumat plovoucí svět, vzrušení zde najde opravdu každý, máte se na co těšit...

Při vstupu do světelného atria vás pozdraví bronzová socha kormidelníka Mickey, kterou navrhl Walt Disney. Nad hlavou pak budete obdivovat oslňující lustr, který byl vytvořen podle jednoho z nejslavnějších sklářských výtvarníků Seattlu pan Dale Chihuly.

Disney Magic kajuty

Disney Cruise Line kajuty na palubách Disney Magic a Disney Wonder jsou přizpůsobeny především pro cestování rodin s dětmi. Jsou zařízeny s takovou přesností a takovými detaily, aby zajistili relaxační a nezapomenutelný pobyt. Ať už se jedná o menší kajutu, nebo rozsáhlé apartmá, naše ubytování vám umožní cestovat ve velkém stylu a božském pohodlí.

Kategorie

Při výběru máte možnost volit z různých kategorií kajut, které jsou umístěné na palubách a rozdělené právě podle kategorií. Právě ony kategorie určují na jaké palubě, či jak bude zařízena právě vámi vybraná kajuta.

Možnosti

V luxusních kajutách, které se nacházejí na horních palubách, máte k dispozici i soukromou verandu, ze které je úchvatný výhled na moře a krajinu. Všechny kajuty jsou pak okázale vyzdobeny od podlahy až ke stropu elegantním uměním.

Zažijte pohodlí, zábavu a nevšední luxus v našich kajutách a nechte změnit váš cestovní zážitek na kouzelný sen.