Ohlasy zákazníků | Disneyland, Disneyland Paříž


CHTĚLA BYCH VÁM PODĚKOVAT ZA SKVĚLÉ DOPORUČENÍ A ZPROSTŘEDKOVÁNÍ NAŠEHO POBYTU V DISNEYLANDU. BYLI JSME VÁŽNĚ MOC SPOKOJENI. VŠE (I ODLETY) PROBĚHLO HLADCE A MY SI TO S NAŠÍ DCEROU UŽILI. A TO DÍKY VAŠÍ OCHOTĚ A VSTŘÍCNOSTI. PATŘÍ VÁM VELKÉ PODĚKOVÁNÍ.
HANKA VÁŇOVÁ (neuvedeno)

Dobrý den , minulý týden jsme se vrátili z pobytu v Disneylandu v Paříži. Vše bylo zorganizováno na výbornou, ač jsem se německy nedomluvila a anglicky chabě, neměli jsme ani jeden problém. Děkuji a na příští dovolenou pojedu ráda s Tagua Tours.
Jana Linhartová (neuvedeno)

Dobry večer, vrátili jsme se z Disneylandu a chci poděkovat za perfektní organizaci zájezdu. Hotel splnil naše představy, cesta též proběhla tak jak bylo dohodnuto, pokyny na cestu byly naprosto jasné a přehledné. Takže Vám děkuji a kdykoliv se na Vás znovu s důvěrou obrátím.
Ing Zdeněk Šmíd (neuvedeno)

Dobry den, chceme Vam podekovat za velkou ochotu a pomoc pri organizovani vyletu do Disneylandu. Vsude jsme trefili a hned vsechno nasli. Dovolena byla dokonala, splnil se nam sen. Jsme naprosto spokojeni a urcite se tam budeme chtit vratit, jen pres Vasi CK. Dekujeme moc. Mejte se hezky. Snad se brzo ozveme na planovani dalsiho vyletu do Disneylandu :-)
Safarova (neuvedeno)

Jestě jednou Vám děkuji za velkou ochotu při pomoci při organizování naši dovolené ,byli jsme moc spokojeni, možná si ještě vyberu někdy něco z vaší nabídky.
Karel Papřok (Frýdek - Místek)

Chtěla bych Vám poděkovat za perfektní zařízení dovolené i za zaslané organizační pokyny. Nikde jsme nebloudili, vždycky jsem se podle Vašich pokynů perfektně zorientovali a dopravili včas na místo.Byla to jedna z našich nejhezčích dolovených. Moc děkuji
paní Marková (Praha)

Prostřednictvím cestovky Tagua Tours se mi splnil můj dětský sen a s rodinou jsem navštívila Disneyland v USA. Tagua Tours se o vše postarali, jeli jsme v rámci nějaké speciální akce, takže i cena byla velmi přijatelná. Nemuseli jsme se o nic starat a vše proběhlo úplně hladce. Takže posíláme díky zaměstnancům cestovní kanceláře a děkujeme.
Petra Kloudová (Beroun)

Byli jsme na opravdu kouzelném prodlouženém víkendu v Paříži v Disneylandu. Protože se to celé rodině líbilo, plánujeme letos Disneyland v Orlandu a děti se už nemůžou dočkat. Jak jinak než s Tagua Tours. Děkujeme.
Daniel Komárek (Praha)

Chtěl bych poděkovat za celou svou rodinu cestovce Tagua Tours, za krásné prožití dnů v Disneylandu. Díky jejich komplexním službám jsem byl bez starostí. Jako rodina jsme si užili společně krásnou atmosféru parku a děti byly nadšené.
Petr Navrátil (Pardubice)

Kamarád mi poradil, abych si zajistil pobyt v Disneylandu přes cestovní kancelář Tagua Tours. A opravdu jsem byl moc spokojení, vlastně celá rodina i s tchýní, což je co říct. S takou vstřícností jsem se už dlouho nesetkal, takže děkujeme moc ještě jednou, a taky hlavně kvůli mé tchýni, kde jsem si udělal dobře.
Jaroslav Šuhájek (Praha)

Od zaměstnavatele jsme dostali poukázky na pobyty v Disneylandu. Vůbec jsem nevěděla, že něco takového v Paříži je a už vůbec jsem si nedokázala představit, jak to tam vypadá. Obětovali jsme sice dovolenou u moře, abychom se tam podívali, ale byla to nádhera. V parku jsme byli 5 dní a ještě 2 dny jsme chodili po Paříži a vůbec jsme se nenudili. Paříž je krásná a Disneyland je prostě pohádková země, děti by tam i spali. Děkujeme cestovní kanceláři Tagua Tours, že nám všechno zajistila. Hlavně o Disneylandu vědí všechno.
Petra Soukupová (Most)

Byl jsem na dovolené v Disneylandu. Tagua Tours zařídila vše přes dopravu, ubytování, vstupenky. Hrozně jsme si to užili a mohu všem uvedenou CK doporučit.
Vladimír Kolář (Děčín)

Na internetu jsem si vyhledala kancelář Tagua Tours, chtěli jsme s rodinou jet na pár dní do Paříže a spojit cestu s návštěvou Disneylandu. Nikde jsem neslyšela o tom, kdo by tam dělal zájezdy. Cestovní kancelář z internetu byla opravdu supr, o všechno se postarali, prostě je vidět, ze se na to specializují. Poradí vám, doporučí a zajistí všechno, co člověk ani neví, že bude potřebovat.
Jana Radová (Písek)

Ohlasy zákazníků

  • CHTĚLA BYCH VÁM PODĚKOVAT ZA SKVĚLÉ DOPORUČENÍ A ZPROSTŘEDKOVÁNÍ NAŠEHO POBYTU V DISNEYLANDU. BYLI JSME VÁŽNĚ MOC SPOKOJENI. VŠE ...
    HANKA VÁŇOVÁ (neuvedeno)

  • Dobrý den , minulý týden jsme se vrátili z pobytu v Disneylandu v Paříži. Vše bylo zorganizováno na výbornou, ač jsem se německ...
    Jana Linhartová (neuvedeno)

  • Dobry večer, vrátili jsme se z Disneylandu a chci poděkovat za perfektní organizaci zájezdu. Hotel splnil naše představy, cesta té...
    Ing Zdeněk Šmíd (neuvedeno)

  • ostatní ohlasy »