Praktické informace Disney Cruise Line

Dětské a mládežnické kluby

Disney cruises jsou nesporným lídrem výletních lodí v nabídce zábavy pro děti. Paluby nabízí obrovské množství klubů, salonků a interaktivních programů určených pro skvělou zábavu vašich dětí.

Arr-Cade pasáž se nachází na palubě lodí na Disney Dream a Disney Fantasy. Je zábavné místo s nejnovějšími a nejlepšími videohry pro hosty všech věkových kategorií.

Disney Oceaneer Club je centrum aktivit pro děti. Je to ideální místo, kde si děti mohou v převlecích zahrát na jejich oblíbené postavičky, mohou se zde stát princeznami a oblíbenými hrdiny. Mohou si zde také zahrát počítačové hry nebo se pod dohledem zapojit do tematických aktivit ze široké škály, kterou kluby nabízí.

D Lounge je rodinný noční klub, kde si rodiče i děti mohou zatančit, zazpívat, zahrát si hry a společně si užívat živé zábavy.

Disney Oceaneer Lab je dětské centrum ideální místo pro dětské hry. Denně je k dispozici nepřeberné množství nápaditých a tematických aktivity.

Edge je příjemný prostor na všech Disney lodích, kde si děti od 11 do 13 let mohou zahrát videohry, sledovat televizi, poslouchat hudbu, surfovat po internetu nebo se věnovat dalším zábavným činnostem s dětmi stejného věku.

Flouder´s Ref Nursey je školka pro dět, která se nachází na lodích Disney Magic a Disney Wonder. Je to nádherná tematická školka v duchu Malé mořské víly, která poskytuje péči pro ty nejmenší od 3 měsíců do 3 let.

A Small Word Nursery je tematická školka inspirovaná klasickou atrakcí Disney parku. Je to nápadité prostředí pro malé děti, plná originálních kreseb od Mary Blair. Školka poskytuje péči pro ty nejmenší od 3 měsíců do 3 let.

Quarter Masters klub, který se nachází na palubě lodí Disney Magic a Disney Wonder. Pasáž nabízí nejnovější videohry a air hockey. Tyto hry si alespoň na chvíli získají každého hosta bez rozdílu věku.

Studio Sea je zábavné rodinné centrum, které se nachází na na palubě lodí Disney Magic a Disney Wonder. Je to tematické televizní studio plné akčních aktivit, kde si rodiče a děti mohou zpívat, zatančit, zahrát hry a společně si užívat živé zábavy.

Vibe je exkluzivní prostor pro dospívající na palubě všech Disney lodí. Součástí je vnitřní místnost se vzdušnou terasou, kde dospívající věku 14 až 17 let mohou poslouchat hudbu, sledovat televizi a hrát videohry nebo se opalovat na palubě.