Hotely Walt Disney World Orlando

Disneyland Orlando

Walt Disney World Resort Hotels je komplex všech hotelů těch nejlepších standardů. Z velkého množství hotelů si musí vybrat opravdu každý. 26 hotelů je rozděleno do 4 cenových skupin na moderate, value, deluxe a deluxe villa. Každý hotel je jedinečný svou tématickou stavbou, vybavením a výzdobou. Všechny hotely mají vlastní resorty, kde nabízejí bohatý výběr služeb a aktivit.

 
 • Disney All-Star Movies Resort

  Disney All-Star Movies Resort

  Disney All-Star Movies Resort je část Disney komplexu, představující ikony klasických dětských Disney filmů jako například, Toy Story, Fantazie, Úžasný kačer, nebo 101 Dalmatinů.

  cena od 14 290

 • Disney All-Star Music Resort

  Disney All-Star Music Resort

  Disney All-Star Resort Music ve Walt Disney World Resort, je hotel,který oslavuje lásku k hudbě. Je to hotel, který vzdává hold klasickým hudebním žánrům včetně show na Brodway, melodiím karibiku, jazzu a rock and rollu.

  cena od 14 290

 • Disney All-Star Sports Resort

  Disney All-Star Sports Resort

  Disney All-Star Sports Resort je část Disney komplexu, která oslavuje zábavu a vzrušení ze sportu jako například baseball, basketbal, fotbal, surfování a tenis.

  cena od 14 290

 • Disney Pop Century Resort

  Disney Pop Century Resort

  Disney Pop Century Resort je část Disney Resortu , která je zaměřená na kulturu, žerty, hračky, hudbu 20 století.

  cena od 16 990

 • Chatky ve Fort Wilderness resortu

  Chatky ve Fort Wilderness resortu

  Chaty ve Wilderness Resort poskytují idylické prostředí pro rodinnou dovolenou. Jsou situované na 3 000 km čtverečných zalesněné plochy svěží borovicí a cypřišem. Chaty poskytují veškeré pohodlí domova.

  cena od 23 990

 • Disney Caribbean Beach Resort

  Disney Caribbean Beach Resort

  Disney Caribian Beach Resort je tropický ráj,který se nachází na 45 akrech v Barefoot Bay zálivu. Odtud můžete odplout do krajin Karibiku, kde si ve volných dnech můžete užívat slunce, písku, palem a hojnosti jídla.

  cena od 17 290

 • Disney Coronado Springs Resort

  Disney Coronado Springs Resort

  Disney Coronado Springs Resort obepíná 22 akrů velké jezero Lago Dorado. Hotel je postaven a vyzdoben ve stylu doby španělské kolonializace Mexika.

  cena od 17 290

 • Disney Old Key West Resort

  Disney Old Key West Resort

  Disney Old Key West Resort ve Walt Disney World Resortu je hotel, ve kterém poznáte kouzlo neuspěchané a romantické Floridy.

  cena od 17 290

 • Kemp ve Wilderness Disney Fort Resortu

  Kemp ve Wilderness Disney Fort Resortu

  Kempy ve Wilderness Disney Fort Resortu ve Walt Disney World Resortu jsou v americkém kovbojském stylu, jeho venkovní plocha zaujímá 283 hektarů.

  cena od 10 790

 • Disney Port Orleans Resort - French Quarter

  Disney Port Orleans Resort - French Quarter

  Disney Resort Port Orleans je postaven v duchu romantické a nádherné historické francouzské čtvrti v New Orleans, kde je každý den svátkem.

  cena od 17 290

 

Ohlasy zákazníků

 • CHTĚLA BYCH VÁM PODĚKOVAT ZA SKVĚLÉ DOPORUČENÍ A ZPROSTŘEDKOVÁNÍ NAŠEHO POBYTU V DISNEYLANDU. BYLI JSME VÁŽNĚ MOC SPOKOJENI. VŠE ...
  HANKA VÁŇOVÁ (neuvedeno)

 • Dobrý den , minulý týden jsme se vrátili z pobytu v Disneylandu v Paříži. Vše bylo zorganizováno na výbornou, ač jsem se německ...
  Jana Linhartová (neuvedeno)

 • Dobry večer, vrátili jsme se z Disneylandu a chci poděkovat za perfektní organizaci zájezdu. Hotel splnil naše představy, cesta té...
  Ing Zdeněk Šmíd (neuvedeno)

 • ostatní ohlasy »