Praktické informace Walt Disney World Orlando

Epcot

Epcot Park

V Epcot zábavním parku poznáte svět plný senzačních atrakcí, včetně jedné z nejrychlejších atrakcí v Disney parků. Spousta zábavy a show je zaměřená na technologický pokrok a inovaci. V tomto parku se vaše sny stávají skutečností. Park je rozdělen na dvě části. V jedné části jsou atrakce ve stylu budoucnosti a ve druhé části parku poznáte kulturu a kuchyni několika států světa.

U hlavního vchodu vás bude vítat dominanta tohoto parku, kosmická raketa ve tvaru golfového míčku stoupajícího až nad horizont.

V parku Epcot si můžete zkusit vaší kreativitu, popustit uzdu své fantazii. Zhlédnout různé show, při kterých se budete divit co všechno je možné. Ve stáncích Kidcot si vaše ratolesti mohou sami vytvořit suvenýr, který vám bude připomínat návštěvu tohoto parku.


Atrakce a zábava

V Epcot parku najdete nepřeberné množství atrakcí počínaje nejrychlejší atrakcí v celém Disney až k poklidné projížďce na lodi. Na interaktivních hříštích si zdokonalíte vaší mysl a představivost. Při nekonečné zábavě si užijete živá vystoupení, koncerty, setkání s různými akrobaty. Ve večerních hodinách budete ozářeni okázalým ohňostrojem, při kterém vám budou předvádět svá umění hudebníci, kouzelníci, tanečníci, bubeníci a také mluvící želvy Crush.


Strava

V případě, že dostanete hlad, je zde nepřeberné množství rychlých občerstvení, kde si můžete dát něco k snídani, obědu i večeři. Můžete také ochutnat mezinárodní kuchyni ve druhé části parku pod názvem World Showcase, kde jsou pro vás připraveny lahůdky několika zemí světa.


Nákupování

Pokud si budete chtít v tomto parku zakoupit nějaký dárek, nebo upomínkový předmět, máte příležitost navštívit mnoho obchůdků, kde si můžete vybrat zboží charakteristické pro zěmě, které jsou zastoupeny ve World Showcase pavilonech.