Praktické informace Walt Disney World Orlando

Downtown Disney Area

Downtown Disney Area

Co se dá dělat, když zrovna nejste v parku? Nebo jak strávíte čas po setměn? I na tyto otázky pro vás máme odpověď. Navštivte třeba jídelnu s dinosaury, zažijete zde nevšední zážitek. Zaposlouchejte se do živé hudby či shlédněte živá vystoupení umělců. Zábavní Downtown Disney část je rozdělena na tři oblasti - Downtown Disney West Side, Downtown Disney Marketplace a Pleasure Island - Downtown Disney.


Downtown Disney West Side

Zde můžete navštívit restaurace, kina a neobvyklé obchody. Pobavit se rovněž můžete v krytém interaktivním zábavním parku.


Downtown Disney Marketplace

Downtown Disney Marketplace nabízí atraktivní místo pro přestávku od Disney zábavních parků a vodních parků obzvlášť pro nákupy těch pravých Disney suvenýrů. Objevte největší Disney obchod na světě. Pro relaxaci pak nemůžete opomenout restauraci u jezera.


Pleasure Island

Užijte si zcela nový mix nakupování a kulinářských zážitků v Pleasure Island. Navštivte obchody Raglan Road Irish Pub & Bar, Fuego Sosa doutníky, Paradiso 37, Curl Sammy Duval, Orlando Harley-Davidson.


Zábava

Zábava v oblasti Downtown Disney se koná po celý den a noc. Shlédnete zde širokou škálu akrobatických představení, divadla a hudby.


Strava

Pokud chcete ochutnat regionální a etnické menu, navštivte některou z mnoha restaurací, kde se kromě jídla nabízí i nádherný panoramatický výhled na Buena Vista Lagoon.


Nákupy

Při nakupování v oblasti Downtown Disney naleznete vše ze zboží charakteristického pro Disney. Nakoupíte zde i oblečení, nebo se možná budete chtít obléknout v obchodě v unikátním Bibbidi Bobbidi Boutique, to už necháme na vás...