Praktické informace Disney Cruise Line

Bazény

Všichni cestující bez rozdílu věku jsou zváni k osvěžení v bazénech, které najdete na všech lodích flotily Disney Cruise Line.

Aqua Duck bazén, který se nachází na palubě lodí Disney Dream a Disney Fantasy je výjimečný svou vodní skluzavkou uzavřenou v průhledné trubici. Užijte si zábavu při vzrušující jízdě z boku lodi přes trychtýř, který vede až na nižší palubu. Samotný bazén je 1,5 metrů hluboký.

Donald bazén je rodinný bazén, který se nachází na palubě lodí Disney Magic a Disney Wonder. Bazén je 1,2 metrů hluboký a na dně bazénu můžeme vidět půvabný portrét Goofyho. U bazénu jsou k dispozici rovněž dvě whirlpool lázně. Tyto jsou ideální pro rodiče, kteří chtějí relaxovat a při tom mít své děti pod dohledem.

Mickeyho dětský bazén na palubě všech Disney lodí najdeme 60 centimetrů hluboký dětský bazén, který je ozdoben usměvavou tváří Mickey Mause.

Nemo je přibližně 1,2 metrů hluboký bazén je umístěn na všech Disney lodích. Je ideální pro dospělé, kteří hledají relaxaci v tichém prostředí.

Cove bazén na lodi Disney Dream je určený jen pro dospělé, je situovaný v klidném prostředí. Je určený pro dospělé, kteří hledají relaxaci v útulném prostředí.

Spa & Fitness

Lázně a fitness jsou určeny pro hosty, kteří si potřebují dopřát trochu klidu a chtějí být hýčkáni relaxačními procedurami. Jsou zde pro vás připravené smyslné lázně a salony krásy, jejichž zaměstnanci s bohatými zkušenostmi s mnoha lázeňskými procedurami vám splní vše, co si jen budete přát.

Senses Spa & Salon je salon zaměřený na lázeňské procedury a můžete jej navštívit na palubě lodi Disney Dream a Fantasy. Můžete si zde dopřát vynikající a uvolňující masáže, ošetření obličeje a další z mnoha druhů procedur.

Vista lázeně a salon se nachází na palubě Disney Magic a Disney Wonder, lázně a služby salonu mají vysokou světovou úroveň lázeňských procedury. Je to místo, kde si můžete dopřát omlazující hloubkové masáže, nebo si vybrat z mnoha nabídek účesů a péče o krásu.

Máte chuť si zacvičit na různých přístrojích? Pak neváhejte navštívit jedno z mnoha fitnes center, které jsou k dispozici na palubě všech Disne lodí.

Na všech lodích Disney Cruise Line rovněž najdete Goofyho palubu sportů, kde si pod širým nebem můžete užít všech sportovních aktivit, které vás jen napadnou. Jsou zde k dispozici sportovní simulátory, miniaturní golfové hřiště, můžete si zahrát virtuální basketbal či volejbal a další sporty. Tato paluba sportů je určená pro cestující všech věkových kategorií.

Další sporty, které paluba nabízí, naleznete v Bohatém světě sportu. Zacvičíte si ve fitness nebo se můžete věnovat rekreačním sportovním aktivitám pro všechny věkové skupiny. Zahrajte si basketbal, ping-pong nebo se jen kochejte dech beroucím výhledem na oceán.