Hotely Walt Disney World Orlando

Disney Hilton Head Island Resort

Kategorie hotelu: Beach destination

Cena od: 11 290

Disney hotel na pláži v Jižní Karolíně, má bohatou historii a tradici. Je postavený a vybavený ve stylu rybářských a loveckých zámečků čtyřicátých let, pod baldachýny ze sto let starých dubů. Resort je zařízen moderně, budete se zde cítit jako doma.

Jako ve všech Disney resortech si užijete kvalitní služby hotelu a vaše dovolená bude bezstarostná. Budete okouzleni životním stylem této dolní země. Oblast je půvabná svou bohatou historií a tradicemi. Budete se procházet nebeskými19 kilometrů dlouhými plážemi, koupat se v jasné tyrkysové vodě. Nasáknete sluncem na tomto pro rodinnou dovolenou ideálním místě. Hotel nabízí spoustu aktivit. Můžete si zahrát tenis nebo golf na některých z nejlepších zařízeních na světě, zajezdit si na koni, nebo nakupovat do úmoru a nakonec se najíst jako král.

K ubytování si můžete vybrat z komfortně a stylově zařízených luxusních studií jedno-, dvou-, nebo třílůžkových studií.

Pokoje jsou vybaveny soukromými verandami nebo balkony. Na pokojích jsou plně vybavené kuchyně nebo kuchyňské kouty, postele typu king-size nebo queen-size a pračky se sušičkou.

K vybavení resortu patří: velký bazén s tobogánem, malý bazén pro děti, služby domovníka, fitness centrum, nákupní centrum Mercantile, masáže (za příplatek)

Hotel nabízí pro celou rodinu spoustu rekreačních aktivit na souši i ve vodě: ruční práce pro děti, dětský noční klub, Disney Discovery Club, Disney Pin obchodování, táboráky, půjčovna kol, dobrodružství pro mládež, košíková, cesty za delfíny, přírodovědecké výpravy do močálů a výlety na kajaku. A ještě mnohem víc!

Některé aktivity jsou za dodatečný poplatek.

Stravování
Hotel nabízí jídla luxusních jižních chutí. Můžete si posedět v restauraci, nebo si dát salát či sendvič v rychlém občerstvení. Můžete také ochutnat pokrmy z grilu nebo v plážovém baru zmrzlinu, chlazené nápoje a lehké občerstvení.Cena od: 11 290 Kč


Cena Disneyland balíčku zahrnuje:

ubytování pro 2 osoby na 3 noci, pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

* ceny se mohou měnit v závislosti na aktuální obsazenosti

** leteckou dopravu zajistíme podle konkrétní poptávky

Další hotely Disneyland

 • Disney All-Star Movies Resort

  Disney All-Star Movies Resort

  Disney All-Star Movies Resort je část Disney komplexu, představující ikony klasických dětských Disney filmů jako například, Toy Story, Fantazie, Úžasný kačer, nebo 101 Dalmatinů.

  od 14 290

 • Disney All-Star Music Resort

  Disney All-Star Music Resort

  Disney All-Star Resort Music ve Walt Disney World Resort, je hotel,který oslavuje lásku k hudbě. Je to hotel, který vzdává hold klasickým hudebním žánrům včetně show na Brodway, melodiím karibiku, jazzu a rock and rollu.

  od 14 290

 • Disney All-Star Sports Resort

  Disney All-Star Sports Resort

  Disney All-Star Sports Resort je část Disney komplexu, která oslavuje zábavu a vzrušení ze sportu jako například baseball, basketbal, fotbal, surfování a tenis.

  od 14 290

Ohlasy zákazníků

 • CHTĚLA BYCH VÁM PODĚKOVAT ZA SKVĚLÉ DOPORUČENÍ A ZPROSTŘEDKOVÁNÍ NAŠEHO POBYTU V DISNEYLANDU. BYLI JSME VÁŽNĚ MOC SPOKOJENI. VŠE ...
  HANKA VÁŇOVÁ (neuvedeno)

 • Dobrý den , minulý týden jsme se vrátili z pobytu v Disneylandu v Paříži. Vše bylo zorganizováno na výbornou, ač jsem se německ...
  Jana Linhartová (neuvedeno)

 • Dobry večer, vrátili jsme se z Disneylandu a chci poděkovat za perfektní organizaci zájezdu. Hotel splnil naše představy, cesta té...
  Ing Zdeněk Šmíd (neuvedeno)

 • ostatní ohlasy »