Praktické informace Walt Disney World Orlando

Magic Kingdom Park

Magic Kingdom Park

V magickém královském parku na vlastní kůži zažijete kouzlo pohádek se vzrušující atmosférou a zábavou. Čekají na vás klasické atrakce, cesty zákulisím a milované Disney postavičky.

Dominantou parku, která je vidět už z Main Street, je krásný hrad Popelky. Když spatříte jeho hradební věže zdobené třpytivými věžičkami, uvědomíte si, že jste opustili dnešní svět a vstoupili do světa zázraků.


Rozprostírá se zde 7 pohádkových zemí

  • Main Street, U.S.A.
  • Adventureland
  • Frontierland
  • Liberty Square
  • Fantasyland
  • Mickey's Toontown Fair area
  • Tomorrowland

Při cestách záhadnými zeměmi uvidíte, jak se fantazie stává realitou. Alespoň na chvíli se stanete piráty, svým důvtipem přemůžete legrační monstra nebo můžete dobývat hory. Budete okouzleni nádhernými barvami ohňostrojů.


Atrakce a zábava

V Magic zábavním parku nebudete vědět co dříve, zábava je pestrá. Atrakce v parku vzdávají hold klasickým Walt Disney postavám a symbolům. Oslavte zde s námi kouzlo dobrodružství a fantazie ve světě minulosti a budoucnosti.

Kromě vzrušujících atrakcí uvidíte také průvody s Disney postavičkami, hudební scénu, efektní noční ohňostroje, setkáte se s princi, princeznami a dalšími hrdiny z Disney pohádek. Pro malé i velké zde čeká ohromné množství zážitků. Tak hurá do toho...

Ke zkrácení čekací doby na populární atrakce můžete použít Disney FASTPASS systém.


Strava

Když se budete chtít v paku najíst, počítejte s tím, že s vámi v restauraci poobědvá Mickeymouse nebo medvídek Pú. Nebo si můžete vybrat rychlá občerstvení, kterých je v parku zrovna jako restaurací velký výběr. Ceny snídaní, obědů a večeří se zde pohybují od $ 15 USD do $ 60 USD.


Nákupování

V parku naleznete velké množství možností k nakupování. Při procházení mnoha obchůdků na Main Street, USA jistě vyberete vhodné dárky a Disney upomínkové předměty podle svých představ.