Praktické informace Disneyland Paříž

Disneyland® Park

Potkej Disney postavičky

Schůzka s Disney postavičkou. Připravte si fotoaparáty, vyletí ptáček!

Nejoblíbenější atrakcí v parku i ve studiu jsou Disney postavičky. Malí i velcí nemohou odolat zvláštnímu pocitu v objetí modré příšerky Sullivana ani medovému pohlazení medvídka Pooh. Je to vážně sranda!

Disney postavičky ale nemohou v parku najít každého, takže raději všem dají dopředu vědět, kde je najdete. Kdy a kde se můžete sejít s postavičkami naleznete v programu u vchodu do Disney parku nebo ve vašem Disney hotelu.

 • Oběd s královskou milostí

  Oběd s královskou milostí

  Přijďte na pohádkový oběd nebo večeři s princeznou do restaurace Auberge de Cendrillon. Popelka a její přátelé vás přijdou pozdravit a udělat vaše zážitky nezapomenutelnými. Jako dessert na vás čeká překvapení ve tvaru střevíce Popelky. Prosíme vás o provedení rezervace na telefonním čísle: +33 (0)1 60 30 40 50 nebo osobně v restauraci.

 • Snídaně s Disney postavičkami

  Snídaně s Disney postavičkami

  Hosté Disney hotelů mají to potěšení, se potkat s Disney postavičky každý den u snídaně. Navíc kdo chce mít postavičky jen a jen pro sebe, může si jejich společnost objednat ke snídani v restauraci Café Mickey v Disney Village. Tuto službu vám na požádání ráda zajistí naše cestovní kancelář.

 • Oběd a večeře s postavičkami

  Oběd a večeře s postavičkami

  Pojďte se naobědvat nebo navečeřet s Disney postavičkami do restaurace The Lucky Nugget Saloon in Disneyland® Park. Formou buffetu zde můžete ochutnat evropské speciality. A můžeš sníst kolik chceš! V restauraci Café Mickey v Disney Village si s postavičkami můžeš dát pizzu, pastu, nugety kebab nebo klobásky. Určitě si nezapomeňte udělat rezervaci.

 • Čajový dýchánek s postavičkami

  Čajový dýchánek s postavičkami

  V restauraci Lucky Nugget Saloon si pochutnáte na chutných těstovinách, skvělých sušenkách, muffinech, brownies a ještě mnohem více. Po takhle dobrém jídle se asi zblázníte, budete bláznivější než Mad Hatter!

 • Sami si vyberte narozeninový dort v Disney

  Sami si vyberte narozeninový dort v Disney

  Oslavte narozeniny s Disney narozeninovým dortem v jedné z Disney restaurací nebo v hotelu. Podle dostupné kapacity. Dort si můžete objednat po příjezdu do hotelu na určitý čas a místo. Postavičky pro tuto příležitost nejsou dostupné.