Praktické informace Disney Cruise Line

Disney Cruise Line balíčky

Zajistíme vám kompletní balíček služeb tak, aby vaše dovolená byla bezstarostná a prostě nádherná. Balíčky, které vám zabalíme na míru, budou obsahovat kompletní servis - mezinárodní letenky, transfery, ubytování, pojištění, plavbu, případně speciální služby na vaše přání.

Kromě toho vám Disney Cruise Line nabízí balíčky, které obsahují řadu možností pro speciální příležitosti a jedinečnou dovolenou. Vaše Disney výletní dovolená bude už tak zcela zvláštní, ale se speciálními balíčky si vaši dovoleno můžete udělat ještě magičtější. Řekněte své ano nebo obnovte svůj slib na palubě nebo v Castaway Cay zálivu trosečníků nebo navštivte Walt Disney World ® Resort v Barceloně nebo Vancouveru.

Přehled speciálních balíčků s krátkým popisem

Svatební balíčky a balíčky pro obnovení slibu

Disney Cruise Line nabízí svatební balíčky nebo balíčky pro obnovení slibu, které obsahují obřad na palubě Disney Wonder nebo Disney Magic, nebo v zálivu trosečníků Castaway Cay, dort a šampaňské, recepci, večeři pro 2 a další výhody.


Hotelové balíčky před nebo po plavbě

Disney Cruise Line nabízí svým hostům možnost rozšíření své dovolené o pobyty ve Walt Disney World Resortu. Vyberte si z 19 hotelů Walt Disney World Resort a 5 typů vstupenek do zábavních parků.


Dobrodružné Disney balíčky před plavbou

Disney Cruise Line hosté si mohou nyní ještě vylepšit svou dovolenou o extra kouzelné Disney dobrodružství. Objevte prastaré zázraky Evropy nebo panenskou přírodní krásu Aljašky. S Disney se pustíte na nezapomenutelné rodinné cesty, kde ožíjí některé z největších světových příběhů. Můžete strávit 3 dny v Barceloně objevováním španělských tradic, zažijete dobrodružství v některých z Aljašských přístavů nebo si upečete pizzu v Neapoli, projdete se starověkým Římem nebo malebnými uličkami Monte Carla.


Útěk do Vancouveru a Whistleru - balíček před plavbou

Od kosmopolitní kultury utečete za venkovním dobrodružstvím. Zažijete to nejlepší z obou Whistleru a Vancouveru v dechberoucí Britské Kolumbii a Kanadě. Tento balíček obsahuje přenocování v krásném hotely Fairmont ve Vancouveru a v hotelu ve Whistleru, okružní jízdu po Whistleru od moře až do hor.

Na přání vám zašleme přesný program a cenu.