Hotely Disneyland Paříž

Disney Newport Bay Club

Cena na vyžádání.bus walk

Chcete se v čase vrátit o století zpět? V kompletně zrekonstruovaném hotelu Disney's Newport Bay Club si užijete ještě více luxusu ve stylu a šarmu roku 1920 na pobřeží Nové Anglie. Atmosféru naladí vody přilehlého Disney jezera. Hotel leží pouhých 15minut pěšky nebo dopravou rychleji od Parku.

Co vše vám může hotel nabídnout?

Hotel vzdává hold zlaté éře jachtařství a přímořskému prostředí. Ve své pohodlné kajutě se stanete námořníky na své plavbě po oceánu.
Pochutnejte si na středomořské kuchyni v námořním prostředí zdejší restaurace "Cape Cod" nebo v "Yacht Clubu". Svůj odpočinkový koktejl si vypijte v baru "Captain's Quarters".
Odpočinek naleznete také ve vnitřním nebo venkovním bazénu. Únavu zanechte v páře, sauně, wirpoolu nebo fitness. Pro hosty standardních pokojů je připraven Disney hotel FASTPASS, pro hosty suit a hosty Castle Clubu VIP FASTPASS.

Pokoje vašich snů: Pokoje sou zařízené v námořnické modrobílé barvě , standardní pokoje mají jednu nebo dvě dvoulůžkové postele, koupelnu, telefon, TV s mezinárodními programy, Wi-Fi, rádio, klimatizaci, minibar a sejf. Pokoje s výhledem na jezero a pokoje v patře „ Admiral's Floor“ a apartmány jsou za příplatek.

Pro vaše malé ratolesti: Po náročném dni plném her si vaše děti stále ještě chtějí hrát. Spraví to dětský koutek s hrami, televizí a koutek s videohrami.Cena na vyžádání.

Další hotely Disneyland

 • Disney´s Hotel Santa Fe

  Disney´s Hotel Santa Fe

  O čem právě sníte? Siesta nebo Fiesta? Hotel Disney´s Santa Fe nabízí obojí. Hotel je zařízen ve stylu jiho-západní Ameriky, doménou jsou zářící „Navajo“ barvy. Oáza klidu a odpočinku, která leží pouhých 20minut chůze nebo pár minut bezplatnou kyvadlovou dopravou od Disneyland Parku.

  Cena na vyžádání.

 • Disney´s Hotel Cheyenne

  Disney´s Hotel Cheyenne

  Sen všech kovbojů a kovbojských slečen! V hotelu Disney´s Cheyenne se můžete cítít jako v oblíbeném westernovém příběhu, na dalekém západě, v rušném pohraničním městečku. Jste pouhých 20 minut pěšky nebo pár minut kyvadlovou dopravou od Parku.

  Cena na vyžádání.

 • Disney´s Davy Crokett Ranch

  Disney´s Davy Crokett Ranch

  Vraťte se k přírodě a staňte se králem divočiny. Vydejte se po stezce rozlehlého lesa a uprosřed zvláštní krajiny objevíte dřevěnou venkovskou chatku, která vám po dlouhé cestě poskytne soukromí k odpočinku. Tato divočina je jen 15minut pěšky nebo kyvadlovou dopravou pár minutek od Parku.

  Cena na vyžádání.

Ohlasy zákazníků

 • CHTĚLA BYCH VÁM PODĚKOVAT ZA SKVĚLÉ DOPORUČENÍ A ZPROSTŘEDKOVÁNÍ NAŠEHO POBYTU V DISNEYLANDU. BYLI JSME VÁŽNĚ MOC SPOKOJENI. VŠE ...
  HANKA VÁŇOVÁ (neuvedeno)

 • Dobrý den , minulý týden jsme se vrátili z pobytu v Disneylandu v Paříži. Vše bylo zorganizováno na výbornou, ač jsem se německ...
  Jana Linhartová (neuvedeno)

 • Dobry večer, vrátili jsme se z Disneylandu a chci poděkovat za perfektní organizaci zájezdu. Hotel splnil naše představy, cesta té...
  Ing Zdeněk Šmíd (neuvedeno)

 • ostatní ohlasy »