Hotely Disneyland Paříž

Disney Newport Bay Club

Cena od: 15 300bus walk

Chcete se v čase vrátit o století zpět? V kompletně zrekonstruovaném hotelu Disney's Newport Bay Club si užijete ještě více luxusu ve stylu a šarmu roku 1920 na pobřeží Nové Anglie. Atmosféru naladí vody přilehlého Disney jezera. Hotel leží pouhých 15minut pěšky nebo dopravou rychleji od Parku.

Co vše vám může hotel nabídnout?

Hotel vzdává hold zlaté éře jachtařství a přímořskému prostředí. Ve své pohodlné kajutě se stanete námořníky na své plavbě po oceánu.
Pochutnejte si na středomořské kuchyni v námořním prostředí zdejší restaurace "Cape Cod" nebo v "Yacht Clubu". Svůj odpočinkový koktejl si vypijte v baru "Captain's Quarters".
Odpočinek naleznete také ve vnitřním nebo venkovním bazénu. Únavu zanechte v páře, sauně, wirpoolu nebo fitness. Pro hosty standardních pokojů je připraven Disney hotel FASTPASS, pro hosty suit a hosty Castle Clubu VIP FASTPASS.

Pokoje vašich snů: Pokoje sou zařízené v námořnické modrobílé barvě , standardní pokoje mají jednu nebo dvě dvoulůžkové postele, koupelnu, telefon, TV s mezinárodními programy, Wi-Fi, rádio, klimatizaci, minibar a sejf. Pokoje s výhledem na jezero a pokoje v patře „ Admiral's Floor“ a apartmány jsou za příplatek.

Pro vaše malé ratolesti: Po náročném dni plném her si vaše děti stále ještě chtějí hrát. Spraví to dětský koutek s hrami, televizí a koutek s videohrami.Cena od: 15 300 Kč


Cena Disneyland balíčku zahrnuje pro jednu osobu:

Zpáteční letenku včetně letištních poplatků, 3 denní vstupenku do Walt Disney Studios a na všechny atrakce Disneyland Parku, ubytování na 2 až 3 noci se snídaní dle akčních nabídek, transfer letiště-hotel-letiště, povinné pojištění CK.


Ceny dětských Disneyland balíčků:

 • od 500 Kč pro děti ve věku 0-2 let
 • od 5500 Kč pro děti 2-6 let
 • od 9900 Kč pro děti 6-11 let

Dětská cena platí při ubytování minimálně dvou dospělých osob s dítětem v jednom pokoji.


Za příplatek je možné doobjednat:

 • polopenzi pro dospělého od 850 Kč/den
 • polopenzi pro dítě 3-11 let od 610 Kč/den
 • oběd nebo večeři s Disneyho postavičkami v restauraci Inventions pro dospělého 1.725 Kč
 • oběd nebo večeři s Disneyho postavičkami v restauraci Inventions pro dítě 3-11 let 930 Kč
 • snídani s Disneyho postavičkami v restauraci Plaza Gardens pro dítě i dospělého 930 Kč
 • oběd s princeznami a princi v restauraci Auberge de Cedrillon pro dospělého 1.990 Kč
 • oběd s princeznami a princi v restauraci Auberge de Cedrillon pro dítě 3-11 let 1.195 Kč
 • narozeninový dort 930 Kč

Uvedené ceny „od:“ platí v nejnižší sezóně.

V průběhu roku probíhají další slevové akce typu 1-2 noci zdarma k zakoupenému pobytu s minimální délkou na 2 noci (zohledněno v uvedené ceně, akce platí v omezených termínech a kapacity pokojů jsou limitovány)

Máme v nabídce i nízkonákladové lety Easy Jet a Transavia za nižší cenu. Vyžádejte si cenovou nabídku v konkrétním termínu, odlety jsou možné také z Vídně a z Ostravy!

Další hotely Disneyland

 • Disney´s Hotel Santa Fe

  Disney´s Hotel Santa Fe

  O čem právě sníte? Siesta nebo Fiesta? Hotel Disney´s Santa Fe nabízí obojí. Hotel je zařízen ve stylu jiho-západní Ameriky, doménou jsou zářící „Navajo“ barvy. Oáza klidu a odpočinku, která leží pouhých 20minut chůze nebo pár minut bezplatnou kyvadlovou dopravou od Disneyland Parku.

  od 12 900

 • Disney´s Hotel Cheyenne

  Disney´s Hotel Cheyenne

  Sen všech kovbojů a kovbojských slečen! V hotelu Disney´s Cheyenne se můžete cítít jako v oblíbeném westernovém příběhu, na dalekém západě, v rušném pohraničním městečku. Jste pouhých 20 minut pěšky nebo pár minut kyvadlovou dopravou od Parku.

  od 12 900

 • Disney´s Davy Crokett Ranch

  Disney´s Davy Crokett Ranch

  Vraťte se k přírodě a staňte se králem divočiny. Vydejte se po stezce rozlehlého lesa a uprosřed zvláštní krajiny objevíte dřevěnou venkovskou chatku, která vám po dlouhé cestě poskytne soukromí k odpočinku. Tato divočina je jen 15minut pěšky nebo kyvadlovou dopravou pár minutek od Parku.

  od 13 100

Ohlasy zákazníků

 • CHTĚLA BYCH VÁM PODĚKOVAT ZA SKVĚLÉ DOPORUČENÍ A ZPROSTŘEDKOVÁNÍ NAŠEHO POBYTU V DISNEYLANDU. BYLI JSME VÁŽNĚ MOC SPOKOJENI. VŠE ...
  HANKA VÁŇOVÁ (neuvedeno)

 • Dobrý den , minulý týden jsme se vrátili z pobytu v Disneylandu v Paříži. Vše bylo zorganizováno na výbornou, ač jsem se německ...
  Jana Linhartová (neuvedeno)

 • Dobry večer, vrátili jsme se z Disneylandu a chci poděkovat za perfektní organizaci zájezdu. Hotel splnil naše představy, cesta té...
  Ing Zdeněk Šmíd (neuvedeno)

 • ostatní ohlasy »