Praktické informace Disney Cruise Line

Disney Wonder

Disney Wonder je loď, která se vyznačuje propracovaností designu a moderní inovací. Spolu se svou sesterskou lodí Disney Magic, byla loď Disney Wonder zkonstruována speciálně pro rodiny s dětmi. Na lodi je elegantní styl kombinovaný s prvky zábavy. Je jednou z nejobdivovanějších zaoceánských lodí na světě, která podnikla již stovky cest do desítek exotických mezinárodních přístavů.

Stejně jako Disney Magic, Disney Wonder má 10 masivních palub, celková délka je 294 metrů, maximální šířka 132 metrů, nosnost 83.000 tun. Ubytovací kapacitu má 2.400 cestujících. Posádku tvoří 945 členů, kteří se budou starat o vaše potřeby od úsvitu do soumraku.

Na palubě lodi Disney Dream na vás toho mnoho čeká...

Kajuty

Kajuty na palubě Disney Wonder jsou vybaveny moderně a komfortně, mají dostatek prostoru a jsou vybaveny v elegantním námořním dekoru.

Kluby pro mládež

Kluby pro mládež na palubě Disney Wonder plnit hlavně rekreační potřeby našich mladých hostů! Dětské centra se nachází všude na lodi, a nabízí speciální aktivity a programy.

Jídelny

Stravovací možnosti na palubě Disney Wonder uspokojí gurmány i zájemce o rychlé občestvení. Můžete se těšit na romantické večeře ve dvou nebo na rodinné obědy u bazénu.

Zábava

Zábava na palubě Disney Wonder je bohatá a nabízí ji řada zajímavých míst na palubě. Všechny možnosti jsou navrženy tak, aby bohatě naplnili vaše dny strávené na moři a abyste si z lodi odnesli nezapomenutelné zážitky.

Bazény

Bazény na palubu Disney Wonder jsou skvělými místy, kde se můžete zchladit a relaxovat ve slunném odpoledni. Na palubě najdete 3 bazény, jeden pro děti, jeden pro rodiny a jeden jen pro dospělé.

Noční Salonky

Noční Salonky na Disney Wonder vyplní vaše večery na moři příjemnou hudbou a tancem. Můžete navštívit Route 66, zábavní čtvrť jen pro dospělé, kde najdete nejžhavější bary a kluby.

Interiér Disney Wonder

Disney Wonder byla postavena v následujícím roce po dokončení lodi Disney Magic. Se zkušenostmi z výstavby první lodě a po dlouhém a pečlivém zpracování návrhu nakonec vznikl dokonalý vzor, elegantní styl a nostalgický půvab lodi, která ve své době ještě spolus jinými zaoceánskými parníky představovala to nejlepší v umění a architektuře.

Disney Wonder je úchvatná loď. Ačkoli jeho exteriér je téměř totožný s jeho sesterskou lodí, ale její interiér je vybaven zcela nový designem, díky němuž je zážitek z pobytu na palubě Disney Wonder čerstvý a vzrušující.

Interiér Disney Wonder odráží všechny vznešenosti a tajemné krásy moře, s jeho vířícími vzory vln, mramorem, akcenty a doteky benátského skla s přidáním lesku secese. Bronzová socha Ariel z klasických animovaných filmů Disney Malá mořská víla pozdraví hosty v lobby, baly navržená proto, aby navodila pocit dobrodružství. Stejná propracovanost designu v zábavném stylu se nachází po celé lodi. Hosté jsou zváni k objevování zázraků, od velkých rozloh slunných palub až po interiéry útulných salónků.

Disney Wonder kajuty

Disney Cruise Line kajuty na palubách Disney Magic a Disney Wonder jsou přizpůsobeny především pro cestování rodin s dětmi. Jsou zařízeny s takovou přesností a takovými detaily, aby zajistili relaxační a nezapomenutelný pobyt. Ať už se jedná o menší kajutu, nebo rozsáhlé apartmá, naše ubytování vám umožní cestovat ve velkém stylu a božském pohodlí.

Kategorie

Při výběru máte možnost volit z různých kategorií kajut, které jsou umístěné na palubách a rozdělené právě podle kategorií. Právě ony kategorie určují na jaké palubě, či jak bude zařízena právě vámi vybraná kajuta.

Možnosti

V luxusních kajutách, které se nacházejí na horních palubách, máte k dispozici i soukromou verandu, ze které je úchvatný výhled na moře a krajinu. Všechny kajuty jsou pak okázale vyzdobeny od podlahy až ke stropu elegantním uměním.

Zažijte pohodlí, zábavu a nevšední luxus v našich kajutách a nechte změnit váš cestovní zážitek na kouzelný sen.